Silver Hotel & Gokart Center

Poszukuje osób na stanowisko

Recepcjonisty – Sprzedawcy

Opis stanowiska:

· sprawna i profesjonalna obsługa recepcyjna

· zarządzanie pobytem Gościa

· rozliczanie pobytu; sprawna obsługa kasy fiskalnej, programu hotelowego

· praca z platformami rezerwacyjnymi

· aktywna sprzedaż usług hotelowych i kartingowych,

Wymagania pracodawcy:

– wykształcenie średnie/wyższe,

– znajomość języka niemieckiego / angielskiego,

– nienaganna prezencja,

– wysoki poziom kultury osobistej

– gotowość do podjęcia pracy zmianowej

Oferujemy:

– pracę w prężnym zespole, w dobrej atmosferze,

– stabilne zatrudnienie

– umowa o pracę,

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji ze zdjęciem na adres mp@silverhotel.pl . W tytule maila prosimy wpisać : recepcja

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem  danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

INFORMACJA:

Administratorem

Twoich danych osobowych jest Firma Silverhotel Sp. z o.o. z siedzibą w Ustowo 54 70-001 Szczecin

Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyraziłeś stosowną zgodę w treści swojej aplikacji.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji / przez okres 1 roku od momentu otrzymania od Ciebie aplikacji.

Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś, wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne.”

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem e-mail podanym w ogłoszeniu.

Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec

przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych.

Masz prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

Silver Hotel & Gokart Center poszukuje osób na stanowisko
Kelner/kelnerka śnaidaniowa

– obsługa Gościa indywidualnego restauracji i baru
– dbałość o wystrój sali i aranżację stołów
– utrzymanie czystości na stanowisku pracy

Wymagania:

– wskazane wykształcenie lub doświadczenie w zawodzie kelner
– książeczka zdrowia
– wysoka kultura osobista i profesjonalizm
– uprzejmy i życzliwy sposób bycia
– dobra organizacja pracy
– podstawowa znajomość języka obcego

Oferujemy:

– zatrudnienie w stabilnym zakładzie pracy
– uczciwe zarobki z pełnymi świadczeniami
– pracę w dobrej, partnerskiej atmosferze, w godzinach 5:30-13:30

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie aplikacji, CV ze zdjęciem

W tytule wiadomości prosimy o wpisanie : kelner śniadaniowy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Halowy tor gokartowy Silver w Szczecinie zatrudni studenta do obsługi toru.

Wymagania:

– status studenta/ ucznia – warunek konieczny (umowa zlecenie)
– dyspozycyjność (praca popołudniami 13-21 i w weekendy 9-21 wg. grafiku);
– mile widziani pasjonaci motoryzacji

Obowiązki:

– przekazywanie instrukcji związanych z zasadami panującymi na torze oraz z zakresu obsługi gokartów,
-nadzorowanie przebiegu poszczególnych jazd.

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV ze zdjęciem

Zastrzegamy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

W tytule wiadomości prosimy o wpisanie : Student na tor gokartowy

KUP BILET NA GOKARTY

0

Twój koszyk