BANKIETY

Dzięki temu, że posiadamy trzy modyfikowalne sale konferencyjne jesteśmy w stanie zorganizować bankiet nawet do 110 osób. Doświadczony, jak również świetnie przygotowany zespół kucharzy i kelnerek z pewnością poradzą sobie z obsługą większych przyjęć.

SPOTKANIA BIZNESOWE

W naszej ofercie dla firm znajdują się zarówno śniadania, lunche, a także kolacje biznesowe. Wszystko idealnie skrojone na miarę potrzeb firmowego spotkania w mniejszym gronie.

SPOTKANIA INTEGRACYJNE

Potrzebujesz zorganizować spotkanie integracyjne? Nie ma sprawy – nasza niezastąpiona załoga hotelu począwszy od konsultanta idąc przez kucharza i kończąc na kelnerkach, zorganizują dla Ciebie wyjątkowe spotkanie na torze gokartowym połączone z przekąskami/lub kolacją. Oferta cateringu na rajdowym poziomie.

SPOTKANIA RODZINNE

Prócz spotkań firmowych organizujemy wszelkiego rodzaju przyjęcia rodzinne. Od tych kameralnych po te trochę większe w zależności od potrzeb, a na dodatek jesteśmy w stanie urządzić je tematycznie. Zapraszamy do zapoznania się z naszym menu, jak również zachęcamy aby na spotkanie rodzinne ustalić własną konfigurację dań.


REZERWACJE

Zapraszamy do rezerwacji
telefonicznie lub mailowo.

+48 91 44 12 500
sprzedaz@silverhotel.pl

0

Twój koszyk