Imprezy firmowe, wyjazdy integracyjne I TEAM BUILDING – Hotel Silver Szczecin

Dozujemy emocje, wyzwalamy adrenalinę, a przede wszystkim budzimy ducha rywalizacji oraz gry zespołowej! 

Realizujemy imprezy dla firm i nie tylko. Nasza główna atrakcja w hotelu to Silver Gokart Center – całoroczny, kryty tor gokartowy. Z pewnością zabawa na gokartach dostarczy niezapomnianych wrażeń. Ponadto nasza atrakcja sprzyja budowaniu relacji międzyludzkich oraz utrzymuje świetną atmosferę wśród uczestników spotkania.

Tor Gokartowy Silver to profesjonalne Centrum Gokartowe, które gościło między innymi Roberta Kubice oraz innych czołowych kierowców rajdowych. Każdy z nich jest w stanie potwierdzić najwyższy poziom naszego obiektu zarówno w Polsce jak i Europie.
Tym samym kompleks Silver to miejsce zharmonizowane, które pozwala przyjemnie spędzić czas integrując zespół, jednocześnie pełniąc ważną rolę w procesie szkoleń.

Zainteresowany szczegółami? Chcesz dokonać rezerwacji toru na wyłączność?
Napisz do nas na sprzedaz@silverhotel.pl a prześlemy szczegółową ofertę.
Rezerwacja toru musi być dokonana najpóźniej na trzy dni przed planowanym terminem. Dodatkowo wynajmujący zobowiązany jest do wypełnienia formularza rezerwacyjnego oraz wpłaty zadatku.

Uwaga: Tor rezerwujemy tylko dla grup. Minimalny czas rezerwacji to 30 minut, minimalna opłata za 8 osób w tygodniu i 10 w weekend. Nie rezerwujemy toru na przejazdy indywidualne, 10 minutowe.

Jeśli chcesz dokonać rezerwacji toru na wyłączność z dodatkowymi usługami typu lunch, kolacja, bufet, nocleg?
Napisz do nas na sprzedaz@silverhotel.pl, prześlemy szczegółową ofertę.

REZERWACJE TORU NA WYŁĄCZNOŚĆ DLA GRUP

 

Zapraszamy do rezerwacji
telefonicznie lub mailowo.

+48 91 44 12 500
marketing@silverhotel.pl

WIGILIA FIRMOWA

0

Twój koszyk